Menu
 • ventana_r

 • Drukarka do etykiet kolorowych

  Oznaczenia na produktach powinny być przede wszystkim czytelne. Informacje zapisane zbyt małą czcionką, albo na etykietach wątpliwej jakości (takich, które z dużym prawdopodobieństwem zniszczą się w czasie pakowania czy transportu) z całą pewnością nie spełniają tych wymagań. Klient nie jest w stanie rozszyfrować napisów, a tym samym nie ma dostępu do podstawowych informacji o produktach. Problem z odczytaniem kodów kreskowych mogą mieć także pracownicy magazynów, sklepów i rozmaitych punktów handlowych.

  Wydruk czytelnych i estetycznych etykiet w kolorze

  Etykiety muszą być zatem czytelne i estetyczne. Projektowaniem i wydrukiem etykiet możemy zająć się sami. Ciekawe napisy i symbole mogą stać się nie tylko sposobem na przekazywanie informacji o produktach, ale także na zachęcenie do ich zakupu. Zwłaszcza, gdy postawimy na oznaczenia w kolorze. Kolorowe mogą być zresztą nie tylko etykiety – drukarka do etykiet kolorowych równie dobrze może być wykorzystywana do wydruku biletów, wizytówek, przepustek, legitymacji i wielu innych.

  Niektóre osoby zajmują się kolekcjonowaniem ciekawych etykiet, kuponów czy biletów. Doceniają oryginalne zdobienia i niebanalną kolorystykę. Stosowanie wielokolorowych barwników jest jednym z najprostszych sposobów na podniesienie walorów estetycznych etykiety. Jak to zrobić? Inwestując w jedną z drukarek etykiet kolorowych dostępnych na stronie 4labels.pl.

  Drukarka do etykiet kolorowych

  Większość przenośnych urządzeń do drukowania etykiet pozbawiona jest możliwości drukowania w kolorze. Inaczej sprawa wygląda w przypadku drukarek biurowych, drukarek półprzemysłowych i przemysłowych. Wiele modeli drukuje zarówno w czerni, jak i w kolorze, ponadto oferuje możliwość projektowania kolorowego tła, grafiki, zdjęcia czy wykresu. Barwna etykieta z pewnością wyróżni produkt na tle innych, oznaczonych czarno-białymi naklejkami.

  W przypadku dużych nakładów etykiet, inwestycja w specjalistyczną drukarkę na pewno się opłaca. Oczywiście wydruk etykiet można zlecić także firmie zewnętrznej, ale taki sposób działania sprawdza się, gdy drukujemy rzadko, do tego w niewielkich nakładach. W sytuacji, gdy kolorowe etykiety potrzebne są nam każdego dnia, drukarka do etykiet kolorowych jest niezastąpiona. Umożliwi bieżący wydruk barwnych, przejrzystych oznaczeń i zapewni ciągłość prowadzonych działań.

  Kolorowe etykiety i ich zastosowania

  Dzięki profesjonalnym urządzeniom każdy szybko i niewielkim nakładem pracy stworzy oryginalny projekt etykiety, kuponu, biletu, firmowych wejściówek czy przepustek. Kolorowe wydruki wykorzystywane są w urzędach, bibliotekach, muzeach, archiwach, wielu kasach biletowych, firmach cateringowych, ale również w mniejszych i większych przedsiębiorstwach, w których konieczne jest znakowanie dokumentacji, produktów, a także samych pracowników.

  Oczywiście przed zakupem warto dokładnie dopytać, czy dana drukarka do etykiet kolorowych poradzi sobie w danym środowisku pracy, czy umożliwi wydruk potrzebnych nam ilości. Warto również sprawdzić, czy urządzenie wyposażone jest w noże do rozcinania gotowych wydruków oraz stojaki do ich przechowywania. Tego typu akcesoria znacznie ułatwiają codzienną pracę z etykietami.

   

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved Ambassador 2019