Menu
 • ventana_r

 • Jak urządzić dom w stylu myśliwskim

  Jak urządzić dom w stylu myśliwskim?

  Każdy miłośnik polowań oraz łowiectwa, chce urządzić swoje cztery kąty tak, aby odzwierciedlić swoje pasje. Niestety zadanie to nie jest takie łatwe, ponieważ o tyle ile jemu nie przeszkadzają różne trofea na ścianach, tak wcale nie muszą się one podobać pozostałym domownikom. Dlatego warto pójść na kompromis, przeznaczyć jedno pomieszczenie, w których łowczy będzie mógł przetrzymywać swoje skarby, a resztę domu urządzić w podobnym klimacie, jednak bez wykorzystania skór czy głów dzikich zwierząt.

  Wnętrza w łowieckim stylu

  Dodatki wykonane z poroża, będą świetnym elementem dekoracyjnym i na pewno nie będą budzić takich kontrowersji jak trofea przywiezione z polowań. Oczywiście są one bardzo cenne dla myśliwego, ale u niektórych ludzi mogą budzić przerażenie, dlatego te lepiej żeby zostały w pokoju, który jest przeznaczony tylko dla zapalonego łowcy. W pozostałych pomieszczeniach, odpowiedni klimat z powodzeniem wprowadzą meble myśliwskie – wykonane z poroża oraz wysokiej jakości skór, na pewno będą stanowić idealny element wyposażenia wnętrz. Razem z fotelem i stołem wykonanym z łopat jelenia, stworzą klimatyczny komplet np. w salonie.

  Grawerunki i inne ozdoby

  Oczywiście meble to nie wszystko co oferują nam producenci, bo możemy dostać wiele przeróżnych dodatków, które zostały wykonane z poroża. Dekoracje tego typu, wprowadzą do każdego wnętrza łowiecki klimat i sprawią, że każdy miłośnik polowań będzie zachwycony mogąc otaczać się tak pięknymi rzeczami. Na kuchennym blacie swoje miejsce znajdzie niepowtarzalny stojak na wino wykonany z łopat łosia, w takim miejscu każdy myśliwy z przyjemnością będzie trzymał swoje ulubione trunki.

  Co jeszcze możemy znaleźć? Choćby grawerunki, które ozdobią każdą, nawet nudną ścianę, nadając jej niepowtarzalnego wyglądu. Świecznik z parostków, ciepłym blaskiem świec rozświetli salon, a swe miejsce przy kanapie znajdzie gazetnik wykonany z poroża – warto dodać, że dzięki takiemu gadżetowi, każdy miłośnik polowań będzie mógł trzymać swą ulubioną prasę w jednym miejscu.

  Autor artykułu
  Artykuł został przygotowany przez firmę Antlabo.pl.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved Ambassador 2020