Menu
 • ventana_r

 • polisa na życie

  Większa rodzina, większa odpowiedzialność – ubezpiecz się!

  polisa na życieZamierzasz w najbliższym czasie powiększyć rodzinę? Marzysz o domu pełnym rozbrykanych i radosnych dzieci? A może jesteś już szczęśliwym ojcem i mężem?

  Pomyśl dziś o bezpiecznej przyszłości swoich najbliższych. Zapewnij im spokojny sen i radosne dni także wtedy, gdy zdarzy się coś nieprzewidywalnego.

  Po co mi polisa na życie?

  Kochasz od czasu do czasu poczuć adrenalinę, na przykład wybrać się na wyścigi motocyklowe albo rozsmakować w sportach ekstremalnych? Każdy potrzebuje czasem zerwać z codzienną rutyną i nie ma w tym niczego złego. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że niezależnie od zabezpieczeń, po jakie sięgamy – kaski, liny czy uprzęże – zawsze istnieje ryzyko wypadku. Co, jeśli kilkudniowy wyjazd z kolegami zakończy się na oddziale ratownictwa medycznego? Kto wtedy zadba o Twoją żonę i dzieci? Nie wspominając o jeszcze czarniejszym scenariuszu…

  Właśnie po to jest polisa na życie, abyś w takich sytuacjach nie zostawiał rodziny samej w potrzebie. Ubezpieczyciel na wniosek żony wypłaci jej pieniądze na życie. Wypadek może zdarzyć się wszędzie i to pomimo zastosowanych środków bezpieczeństwa. Nie zawsze jesteśmy w stanie wyeliminować ze swojego życia, możemy natomiast się na ich wypadek ubezpieczyć.

  Mądry Polak po szkodzie

  Utrata zdrowia bardzo często wiąże się z niemożnością chodzenia do pracy i zarabiania pieniędzy. Zobowiązania w postaci rat i kredytów same się jednak nie spłacą. Z jednej pensji ciężko utrzymać dwie dorosłe osoby i dzieci, opłacić rachunki, czynsz, przedszkole i dodatkowe zajęcia.

  Wsparciem w trudnych sytuacjach może być ubezpieczenie na życie „Ochrona+”, która stanowi zabezpieczenie materialne dla bliskich na wypadek Twojej śmierci. Składka ubezpieczenia przez cały czas trwania umowy nie zmienia się, dzięki czemu będziesz mógł spokojnie rozplanować swoje wydatki, tak aby znaleźć środki na comiesięczne składki.

  W kwestii ochrony zdrowia myśl „na chłodno”

  Zastanów się: ile tak naprawdę pieniędzy przeznaczasz co miesiąc na własne zdrowie? Jakie kwoty oszczędzasz na „czarną godzinę”? Ile miesięcy byłaby w stanie za to przeżyć Twoja rodzina, gdyby Ciebie zabrakło? To racjonalne podejście do bezpieczeństwa najbliższych wymusza na nas poważniejsze traktowanie swojego zdrowia.

  Zawsze warto rozważyć najgorszy z możliwych scenariuszy, aby zabezpieczyć się na wszelki wypadek. Ubezpieczenie na życie „Ochrona+” stanowi gwarancję spłaty kredytu bankowego czy innych zobowiązań finansowych nawet wtedy, gdy w budżecie domowym będzie znacznie mniej pieniędzy niż dotychczas. Dzięki polisie, możesz spać spokojniej.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved Ambassador 2020