Logo strony
Logo strony
Biorewitalizacja

Biorewitalizacja za pomocą hydroksyapatytu wapnia – czy to możliwe?
Opublikowano: 26 grudnia 2023

Biorewitalizacja zapewnia widoczną poprawę skóry już po jednym zabiegu. Czysty skład i wysokie stężenie kwasu hialuronowego gwarantują tak szybki efekt. Jednocześnie biorevitalisant nasyca skórę wilgocią, koryguje płytkie zmarszczki zarówno na twarzy, jak iw strefie dekoltu, szyi, dłoni. Ale który lek jest bardziej skuteczny?

Według opinii kosmetyczek i pacjentów Neauvia Organic Hudro Deluxe – jeden z najskuteczniejszych żeli do regeneracji i nawilżania twarzy, który można kupić na Ukrainie. Preparat jest wstrzykiwany w powierzchowną warstwę skóry właściwej i ma działanie stabilizujące.

Preparaty do biorewitalizacji Neauvia

W szerokiej gamie produktów włoskiej marki Neauvia Organic znajduje się nowoczesny skuteczny preparat do biorewitalizacji Hydro Deluxe. Jest to jedyny biorewitalizator z efektem liftingu klasy A, który składa się z czystego kwasu hialuronowego (18 ml), a także zawiera:

  • wzbogacony hydroksyapatyt wapnia;
  • aminokwasy;
  • glicynę;
  • L-prolinę.

Biorevitalisant jest oparty na stabilizowanym i oczyszczonym kwasie hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego. Składnik aktywny jest pochodzenia bakteryjnego, co czyni go całkowicie bezpiecznym dla organizmu. Cząsteczki hialuronianu są łączone za pomocą glikolu polietylenowego. Produkty nie zawierają środków BDDE. Unikalne składniki aktywują i wspierają naturalną produkcję kolagenu.

Cena Neauvia to cena, którą płacisz za gładką, napiętą i nawilżoną skórę.

Na czym polega wyjątkowość składu biorewitalizantów Neauvia?

Wyjątkowość formuły Neauvia Hudro Deluxe polega na następujących czynnikach: 

Wysoko skoncentrowany kwas hialuronowy pozwala uzyskać najlepszy efekt nawilżenia.
Dodatek hydroksyapatytu wapnia stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze właściwej, poprawiając jej jędrność i napięcie.
Zawartość glicyny i I-proliny gwarantuje kolagenowy "szkielet" dla utrzymania prawidłowego owalu twarzy.
Następuje wzrost poziomu gęstości naskórka dzięki zawartości hydroksyapatytu.
Biorewitalizanty widocznie poprawiają wygląd skóry właściwej.
Preparaty są bardzo bezpieczne dzięki Bacillus subtilis (bakterie Gram-dodatnie).

Biorewitalizacja hydroksyapatytem wapnia – opinie o stosowaniu są pozytywne, ponieważ pierwsze zmiany są zauważalne od razu po zakończeniu sesji u kosmetyczki. Mikrocząsteczki wapnia stymulują naturalną produkcję kolagenu pod skórą poprzez drażnienie fibroblastów w skórze właściwej. Dzięki produkcji kolagenu skóra jest chroniona przed negatywnym wpływem środowiska i odwodnieniem. A jak wiemy, z wiekiem poziom syntezy kolagenu i elastyny spada, więc z powodu braku nawilżenia skóra właściwa zaczyna się starzeć. I tu z pomocą przychodzi kuracja Neauvia Hydro Deluxe w przystępnej cenie.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Neauvia Biorevitalisants

Jak długo utrzymują się rezultaty? Ogólnie rzecz biorąc, rezultaty mogą utrzymywać się od 6 do 9 miesięcy. Czasami rezultaty utrzymują się do roku, w zależności od czynników takich jak rodzaj skóry, wiek i styl życia oraz technika stosowana przez chirurga kosmetycznego.

Jak długo trwa zabieg biorewitalizacji? Zabieg trwa od 30 do 45 minut w zależności od obszaru. Aby osiągnąć optymalne rezultaty, należy wykonać serię 4 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni między wszystkimi sesjami. Po zakończeniu kursu klientom proponuje się wizytę kontrolną zaplanowaną sześć miesięcy później w celu utrzymania wyników.

Jakie są skutki uboczne i ograniczenia? Żel jest kompatybilny z komórkami skóry właściwej i nie powoduje skutków ubocznych. Przed sesją nie należy przyjmować leków przeciwzakrzepowych. Do procesu nie powinny być dopuszczone kobiety w ciąży i osoby z chorobami autoimmunologicznymi lub osoby uczulone na składniki ze składu biorevitalisant. Ważne jest również, aby wykluczyć procesy zapalne na twarzy, blizny po innych kursach kosmetologii.

Co zmienia się po kursie? Dzięki harmonijnej kompozycji, zawierającej wyłącznie naturalne składniki, cera staje się piękniejsza i znikają takie zmiany związane z wiekiem, jak zmarszczki i starzenie się skóry.

Jeśli chcesz kupić produkty Neauvia, nasza oficjalna strona internetowa będzie Twoim asystentem. Skład każdego produktu marki, warunki płatności i dostawy są szczegółowo opisane tutaj.


materiał sponsorowany 

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści

Leczenie bezzębia

Leczenie bezzębia u osób starszych: Dlaczego...

Bezzębie u osób starszych stanowi istotne wyzwanie dla współczesnej st...
kolagen

Kolagen, dlaczego warto go suplementować?...

Po 25 roku życia u każdego z nas zaczyna zanikać kolagen. Warto pamięt...
maszynka do golenia

Idealna maszynka do golenia – jak wybrać?...

Kluczem do wygodnego i udanego golenia jest wysokiej jakości ...