Logo strony
Logo strony
Dystrybutor wody gazowanej

Dystrybutor wody gazowanej do biura – czy to dobry pomysł?
Opublikowano: 10 maja 2023

Zapewnienie wody pracownikom to jeden z obowiązków każdego pracodawcy. Można go spełnić, regularnie kupując zgrzewki napojów w butelkach. Warto jednak postawić na znacznie bardziej opłacalne i wygodne rozwiązanie, czyli zainwestować w dystrybutor wody gazowanej.strybutor wody gazowanej – co to jest?

Zapewnienie wody pracownikom to jeden z obowiązków każdego pracodawcy. Można go spełnić, regularnie kupując zgrzewki napojów w butelkach. Warto jednak postawić na znacznie bardziej opłacalne i wygodne rozwiązanie, czyli zainwestować w dystrybutor wody gazowanej.

Sprawdź, jak działa takie urządzenie i czy sprawdzi się w Twoim biurze.

Dystrybutory wody do biura podłącza się bezpośrednio do ujęcia wody w pomieszczeniu, na przykład w firmowej kuchni. Nie trzeba wymieniać w nich butelek ani napełniać ich kranówką. Pobierają ją automatycznie z instalacji. W zależności od wybranego modelu mogą:

  • chłodzić,
  • podgrzewać,
  • nasycać wodę dwutlenkiem węgla.

Możesz również wybrać model, który zapewnia wszystkie te funkcjonalności jednocześnie.

Ważną zaletą dystrybutorów wody do biura jest to, że dostarczają pracownikom napoje, które można pić od razu bez przegotowania.

Urządzenia są wyposażone w filtry, które usuwają szkodliwe cząsteczki i poprawiają smak kranówki. Choć w większości miejsc w Polsce picie wody bezpośrednio z kranu nie jest niebezpieczne, nie każdy chce to robić.

Instalacja dystrybutora wody gazowanej daje pewność, że jej spożywanie jest optymalne dla zdrowia, a jej smak nie pozostawia nic do życzenia.

Dystrybutory wody do biura są niewielkie, mają stylowy design, a ich montaż nie jest skomplikowany. Nie wymagają zaawansowanych prac instalacyjnych czy przerabiania istniejącego systemu. To dobra wiadomość dla przedsiębiorców, którzy wynajmują lub dzierżawią powierzchnię biurową i nie chcą albo nie mogą dokonywać w niej żadnych przeróbek czy remontów.

Urządzenie można szybko i sprawnie podpiąć do istniejącego ujęcia wody, by od razu rozpocząć jego użytkowanie.

Woda dla firm – jak zapewnić ją tanio i wygodnie?

Wodę dla pracowników można zapewnić na różne sposoby. Często spotykanym jest po prostu kupowanie napojów w butelkach. Ma to jednak sporo wad.

Przede wszystkim generuje dodatkowe koszty, a te mogą okazać się spore w dłuższej perspektywie. Ponadto zgrzewki wody trzeba zamówić i odebrać lub kupić i przetransportować do biura. Jeśli jest ich sporo, taka operacja jest dość wymagająca, a dodatkowo trzeba ją przeprowadzać regularnie.

Dystrybutor do wody gazowanej rozwiązuje ten problem. Takie urządzenie umożliwia:

  • obniżenie kosztów – płacisz tylko za wodę pobraną z biurowego ujęcia, nie musisz jej kupować w sklepie,
  • uzyskanie stałego dostępu do napojów – bez obawy, że ich zapas się wyczerpie w najmniej oczekiwanym momencie,
  • oszczędzenie czasu i wysiłku potrzebnego na zakupy i transport zgrzewek wody mineralnej,
  • spełnienie obowiązku pracodawcy dotyczącego dostarczenia wody dla pracowników,
  • zapewnienie doskonałej jakości i smaku napojów, a także ich szerokiej dostępności – w formie ciepłej, zimnej czy gazowanej.

Jak widzisz, inwestycja w dystrybutor wody do biura ma sporo zalet. To nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu, kosztów i wysiłku. Ponadto estetyczne i nowoczesne urządzenie podnosi prestiż Twojej firmy w oczach osób zatrudnionych i gości.

Sprawdź jaki wybrać dystrybutor wody dla firm: https://doskonalawoda.pl/dystrybutor-wody-dla-firm-jaki-wybrac/

Dystrybutor wody gazowanej

Dystrybutor wody do biura – ekologiczny wybór

Dystrybutor wody gazowanej w biurze to nie tylko wygoda i obniżenie kosztów. To również dowód Twojej proekologicznej postawy jako przedsiębiorcy. Zastanów się, ile plastikowych butelek musi zostać wyprodukowanych (a potem zutylizowanych), aby zapewnić wodę dla pracowników Twojej firmy.

Dystrybutor to ogromne korzyści dla środowiska. Dzięki niemu możesz znacząco obniżyć ilość produkowanych odpadów, a samo urządzenie w żaden sposób nie szkodzi naturze.

Nawet jeśli kwestie ekologiczne nie są dla Ciebie szczególnie ważne, weź pod uwagę, że społecznie odpowiedzialne prowadzenie firmy jest dziś wartością docenianą na rynku.

Wiele osób podczas podejmowania decyzji zakupowych czy nawiązywaniu współpracy biznesowej bierze pod uwagę to, czy przedsiębiorca działa etycznie.

Instalacja dystrybutora do wody gazowanej, który pozwala ograniczyć szkodliwy wpływ na środowisko, jest świetnym dowodem na to, że tak.

Dystrybutory wody do biur – gdzie je zamówić?

Jeśli jesteś zdecydowany na dystrybutor wody gazowanej, najlepiej zamawiać takie urządzenia w sprawdzonych miejscach. Jednym z nich jest Arka Sp. z o.o. – dostawca wody dla firm. Dostarcza on rozwiązania przeznaczone dla biur, ale nie tylko.

Co więcej, wcale nie musisz od razu kupować dystrybutora, aby cieszyć się świeżą i smaczną wodą zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Możesz skorzystać z dzierżawy lub wynajmu. Nie tylko oszczędzisz na zakupie, ale także na serwisowaniu i konserwacji urządzenia. Takie kwestie leżą po stronie dostawcy sprzętu.

Możesz wybierać z szerokiej oferty dystrybutorów do wody gazowanej. To urządzenia o różnej wielkości i wydajności. Bez trudu dopasujesz je do warunków panujących w Twoim biurze.

Jeśli nie wiesz, jakie wybrać, specjaliści chętnie Ci doradzą i przedstawią dostępne opcje. Każda z nich pochodzi od renomowanego producenta, dlatego masz pewność, że dystrybutor będzie działał niezawodnie przez cały okres eksploatacji.

Tagi: ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Aranżacja przestrzeni biurowych

Aranżacja przestrzeni biurowych – jak s...

Przestrzeń biurowa to miejsce, w który...
woda z kranu

Czy picie wody z kranu jest bezpieczne?...

Ze względów ekologicznych coraz więcej osób decyduje się na rezygnację...
Siedziba firmy

Jak powinna wyglądać siedziba każdej firmy?...

Jesteś na etapie tworzenia aranżacji do swojego lokalu firmowego i zas...
woda niegazowana

Woda niegazowana czy gazowana? Którą lepiej p...

Często słyszymy o tym, że woda jest napojem, który powinien nam nieodł...