Logo strony
Logo strony
Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2 – urządzenie, dzięki któremu podkreślisz swój styl
Opublikowano: 12 września 2021

Smartwatche towarzyszą nam każdego dnia. Są to urządzenia, które znakomicie wpasowują się w naszą codzienność. Są praktyczne, wygodne i dobrze wyglądają. A przynajmniej właśnie taki jest Huawei Watch GT 2.

Czy smartwatch jest dla Ciebie?

Z biegiem lat zegarki straciły na popularności. Dawniej nosił je niemalże każdy, dziś pełnią one jednak głównie funkcję estetyczną – w końcu każdy z nas godzinę może sprawdzić w smartfonie. W dalszym ciągu doceniamy jednak użyteczne urządzenia – właśnie dlatego smartwatche stały się tak popularne.

Na ręce możemy mieć przedmiot, który zawiera w sobie budzik, kalkulator, kalendarz, aparat, dyktafon, wysokościomierz, pulsometr, barometr, akcelerometr, żyroskop, GPS, Bluetooth oraz Wi-Fi. Możemy z łatwością prowadzić rozmowy telefoniczne czy słuchać ulubionej muzyki. W dodatku zachowując przy tym komfort i wygodę.

Korzystając z Huawei Watch GT 2 możemy monitorować nasz sen oraz korzystać z naszego „mobilnego asystenta personalnego”. W internecie znajdziemy pełno opinii osób, które potwierdzają, że smartwatch pomógł im w zmobilizowaniu się do treningów. W końcu nic nie mobilizuje tak jak statystyki, które potwierdzają wzrost naszej formy i poprawę kondycji.

Huawei Watch GT 2 – bo liczy się wygląd

Istotną rzeczą jest również sam wygląd urządzenia. Chcemy się dobrze prezentować, a smartwatch z pewnością pomoże nam w pokazaniu naszego stylu. W łatwy sposób możemy zakomunikować światu, że jesteśmy na bieżąco z trendami, a w dodatku pasuje nam ułatwianie sobie życia za pomocą korzystania z technologii.

W dodatku urządzenie zawiera funkcje, które pomogą nam w „pokazaniu własnego ja”. Wszystko za sprawą tarcz zegarka. Opcji personalizacji jest wiele i bardzo dobrze, dzięki temu nigdy nie znudzimy się smartwatchem, który nosimy na ręce!

Huawei Watch GT 2 tarcze – Jak informuje nas producent, zmiana tarcz jest banalnie prosta. Wystarczy wykonać następujące czynności:

  1. Otwórz aplikację Zdrowie Huawei, dotknij pozycji Urządzenia, a następnie nazwy urządzenia, potem dotknij opcji Więcej obok pozycji Tarcze, co spowoduje wyświetlenie różnych tarcz zegarka.
  2. Wybierz żądaną tarczę zegarka, a następnie dotknij opcji Zainstaluj. Po zainstalowaniu zegarek automatycznie przełączy się na nową tarczę zegarka.
  3. Wybierz zainstalowaną tarczę zegarka i dotknij opcji Ustaw jako domyślną. Zegarek przełączy się na tę tarczę

Również usuwanie tarczy nie należy do ciężkich zadań. Aby to zrobić, otwórz aplikację Zdrowie Huawei i dotknij pozycji Urządzenia, a następnie nazwy urządzenia. Dotknij opcji Więcej obok pozycji Tarcze, dotknij opcji Moje, wybierz zainstalowaną tarczę zegarka, którą chcesz usunąć, a następnie dotknij ikony kosza w prawym górnym rogu ekranu. Tarcza zainstalowana na zegarku także zostanie usunięta. Pamiętaj, że nie można usunąć niektórych tarcz zegarka zainstalowanych fabrycznie.

Huawei Watch GT 2 – funkcjonalność i imponujące możliwości

Smartwatch to zegarek, który oferuje coś nowego. Zakres jego możliwości jest szeroki, dzięki czemu dziś niektórzy nie wyobrażają już sobie życia bez niego. Tak funkcjonalne jest to urządzenie.

Świat ze smartwatchem jest prostszy. Możemy biegać w rytm ulubionej muzyki dzięki bezprzewodowym słuchawkom. Połączyć się z Facebookiem czy sprawdzać trasę za pomocą GPS-a. Możliwości jest wiele i tak naprawdę Huawei Watch GT 2 może przydać nam się w dowolnym momencie dnia.

Ponadto jest to urządzenie eleganckie, które znakomicie prezentuje się na ręce. Dzięki temu możemy mieć przy sobie wielofunkcyjny zegarek, który podkreśli styl naszego życia. A wszystko to w przystępnej cenie i z ciekawą możliwością personalizacji!

Jan Strychacz, grafika: consumer.huawei.com

Tagi: , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Liczba komentarzy: 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści

Prezent Dla Córki

Osiem Znaczących Prezentów Dla Nastoletniej C...

Jako rodzice, wszyscy chcemy wspierać i pielęgnować nasze nastoletnie...
huawei

Bożonarodzeniowa magia świąt pełna zniżek!...

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się...
Huawei p50 Pocket

Oferta Huawei p50 Pocket...

Firma Huawei zyskuje na popularności z dnia na dzień dzięki swoim najw...
huawei

Huawei P50 Pro – Cena warta technologii...

Ten stylowy telefon Huawei jest wyposażony w wyświetlacz o przekątnej...