Logo strony
Logo strony

Jabra Evolve 65t – bezprzewodowe słuchawki dla wymagających
Opublikowano: 13 lutego 2019

Niewielkie, lekkie i wydajne- właśnie takie są słuchawki Jabra Evolve 65t skoncentrowane na wyjątkowej jakości dźwięku. Bezprzewodowa technologia przesyłania danych pozwala na odbiór dźwięków nawet przez 15 godzin działania sprzętu. Prowadzenie rozmów telefonicznych i obsługa asystentów głośnomówiących teraz odbywa się jeszcze lepiej, dzięki użyciu aż czterech wbudowanych mikrofonów. Jabra Evolve 65t to czysty dźwięk i skuteczna eliminacja odgłosów z otoczenia.

Innowacyjna technologia dźwięku

W pełni bezprzewodowe słuchawki Jabra Evolve 65t gwarantują wysoką klasę dźwięku i wygodę użytkowania. Certyfikat UC oraz Skype for Business skoncentrowane są na przesyłaniu dźwięku w profesjonalnej jakości prosto do ucha użytkownika. Znakomicie wyciszają otoczenie dzięki zróżnicowanej wielkości mocowań, dopasowując się jednocześnie do kształtu ucha i stabilnie trzymając się z nim nawet podczas intensywnego ruchu. Jabra Evolve 65t skonstruowane zostały z myślą o pracy poza biurem, stąd pasywna redukcja szumów i stabilne mocowania nie dekoncentrują użytkownika gdziekolwiek się znajduje.

Sprzęt jest w stanie podłączyć się do dwóch urządzeń jednocześnie, co ułatwia głosowe sterowanie smartfonem oraz komputerem. Wbudowana technologia Bluetooth natychmiastowo znajduje urządzenie w pobliżu i łączy się z nim dla łatwiejszego funkcjonowania użytkownika. Kompatybilne z systemami operacyjnymi iOS, Android i Amazon Alexa wkładki to efektywna praca podczas obsługi asystentów głośnomówiących.

Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz

Jabra Evolve 65t gwarantują niezawodne działanie nawet do 15 godzin dzięki kieszonkowej stacji ładującej. Już po jednym ładowaniu słuchawki są w stanie służyć użytkownikowi nieprzerwanie przez 5 godzin intensywnej pracy. Bezprzewodowa technologia łączenia z urządzeniami ogranicza zakłócenia dźwięku, przez co rozmowy telefoniczne oraz obsługa sprzętu zyskują nowy wymiar. Dzięki Jabra Evolve 65t użytkownik sam decyduje, jakiej jakości dźwięk ma trafiać do jego ucha.

Dedykowana aplikacja Jabra Sound+ opracowana została w formie innowacyjnego korektora dźwięku, mającego wpływ na funkcjonowanie wkładek. Opracowana przez wzgląd na komfort użytkowania konstrukcja pozwala, by użytkownik korzystał jedynie z jednej słuchawki podczas rozmów telefonicznych, czy wydawania poleceń. Dodatkowo są na strumienie wody cechujące się niskim ciśnieniem, dzięki przyznanemu stopniowi ochrony IP55. Jabra Evolve 65t to nowy wymiar rozmów telefonicznych i pracy niezależnie od miejsca.

Opracowany model Jabra Evolve 65t to innowacyjne połączenie technologii dźwięku i niesamowitej formy. Stabilne mocowanie w uchu użytkownika pozwala na dokładne wyciszenie otoczenia i prowadzenie rozmów telefonicznych na niespotykanym poziomie. Cztery mikrofony, adapter Bluetooth i wydajna bateria to połączenie elementów niezbędnych w bezprzewodowych słuchawkach ułatwiających pracę niezależnie od okoliczności. Jabra Evolve 65t to dźwięk, jakiego dotąd nie poznałeś.

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści

Playstation

Porównanie konsol Playstation 4 i 5...

W erze cyfrowej rozrywki, konsola do gier stała się nieodłącznym eleme...
auta na wodór

Auta na wodór – czy to w ogóle opłacalne?...

Od dekad słyszymy, że to właśnie...
Elasticsearch

Rozwój i wdrożenie Elasticsearch i Solr do za...

Stephen Emmott, ekspert firmy Gartner, kiedyś stwierdził, że przez dłu...