Logo strony
Logo strony
leczenie za granicą

Jak Polacy wybierają kraj na leczenie
Opublikowano: 23 października 2022

Kliniki w krajach, które uczyniły ze świadczenia wysokiej jakości usług medycznych swój biznes, są dobrze przygotowane nie tylko do świadczenia wszystkich możliwych usług na najwyższym poziomie, ale także do tego, aby pobyt w obcym kraju był jak najbardziej komfortowy dla wszystkich pacjentów. Każdy przychodzący do zagranicznych klinik może liczyć na uzyskanie profesjonalnej pomocy medycznej od najlepszych specjalistów.

Zalety leczenia za granicą

Główne zalety leczenia za granicą to m.in.

  • wysoko wykwalifikowane leczenie i wysokiej jakości diagnostyka w każdej dziedzinie medycyny;
  • unikalne i nieczęste metody i procedury leczenia, które nie są dostępne w kraju;
  • wykorzystanie innowacyjnego sprzętu do prowadzenia unikalnych operacji;
  • konsultacje światowej sławy lekarzy ze wszystkich dziedzin medycyny.

Dlaczego wybieramy kliniki zagraniczne:

  • zwiększa szanse na całkowity powrót do zdrowia
  • zmniejsza ryzyko powikłań
  • skraca okres rehabilitacji

Wybór krajów i firm świadczących usługi medyczne jest duży i stale rośnie. Dlatego najlepszym sposobem na znalezienie skutecznego rozwiązania jest kontakt z firmą pomocową, która specjalizuje się w znalezieniu odpowiedniej opcji dla Ciebie. Podejmują się nie tylko organizacji leczenia za granicą, ale także zapewniają szerokie wsparcie prawne, pomagają w tłumaczeniu dokumentów medycznych, dobierają odpowiednich lekarzy do profilu choroby oraz zapewniają wsparcie w kraju pobytu.

Dzięki temu pacjent ma możliwość otrzymania najbardziej kompleksowej opieki medycznej z wykorzystaniem najnowszych technologii w dowolnym miejscu na świecie, także w przypadku rzadkich i szczególnie skomplikowanych chorób.

Specyfika leczenia za granicą w różnych krajach:

  • Leczenie medyczne w Gruzji
  • W Gruzji jest kilka prywatnych klinik medycznych z najnowocześniejszym sprzętem medycznym i szerokim zakresem możliwości leczenia niedostępnym w wielu krajach europejskich.

Leczenie na Ukrainie

Nie zawsze trzeba wyjeżdżać daleko w poszukiwaniu opieki medycznej na poziomie krajów rozwiniętych z cenami w granicach przeciętnego Europejczyka. Medycyna rozwija się z roku na rok i mimo wszelkich trudności, torując sobie drogę przez ciernie do gwiazd.

A na Ukrainie są już poważne sukcesy. Dużą popularnością cieszy się sztuczne zapłodnienie, leczenie komórkami macierzystymi oraz tradycyjna okulistyka i stomatologia. Oprócz tego rośnie zapotrzebowanie na zabiegi kardiochirurgiczne i leczenie porażenia mózgowego. Ponadto obcokrajowcy cenią ukraińskie zabiegi chirurgii plastycznej i rehabilitacji w krajowych ośrodkach SPA.

Firma UaMedTours została założona przez dwóch wykwalifikowanych specjalistów z dwóch różnych sfer: lekarza najwyższej klasy z 19-letnim doświadczeniem oraz specjalistę ds. marketingu z 15-letnim doświadczeniem.

Efektem ich współpracy stała się firma, rozumiejąca problemy i potrzeby swoich klientów w najdrobniejszych szczegółach i będąca w stanie dostarczać najwyższej jakości rozwiązania.

Z dumą oferujemy usługi najlepszych centrów medycznych na Ukrainie, znanych na całym świecie. Świadczymy również pełen zakres usług związanych z dokumentami, transferami i rezerwacją pokoi. Ponadto w przypadku bariery językowej zapewniamy tłumacza, który w razie konieczności może towarzyszyć klientowi.

Leczenie w najlepszych klinikach w Gruzji

Doskonały poziom usług, wysoko wykwalifikowani lekarze, wykształceni w najlepszych ośrodkach edukacyjnych Europy i USA, profesjonalizm personelu medycznego oraz ciągłe doskonalenie i odnawianie zaplecza technicznego gwarantują skuteczność leczenia.

Chirurgia otwarta i laparoskopowa, Onkologia, zapłodnienie in vitro, przeszczepy nerek, chirurgia plastyczna, ortopedia i traumatologia – niemal wszystkie główne dziedziny współczesnej medycyny w cenach znacznie niższych niż w Europie, Turcji czy Izraelu. Jedną z dziedzin, w której gruzińska medycyna osiągnęła światowy standard i przewyższyła wiele europejskich klinik, jest onkologia radiacyjna. W procesie leczenia szeroko stosowane są akceleratory liniowe najnowszej generacji, a wśród nich modelem 2017 jest system radiochirurgii EDGE firmy VARIAN.

Leczenie w Turcji

Współczesna Turcja od dawna jest centrum medycyny w regionie.

Ponad 50 prywatnych klinik w Turcji posiada akredytację Joint Commission International (JCI). Uzyskanie certyfikatu tej niekomercyjnej organizacji jest gwarancją wysokiego poziomu usług, dostępności nowoczesnego sprzętu medycznego i diagnostycznego, wysoko wykwalifikowanej kadry medycznej i wykwalifikowanego personelu, a także tolerancyjnego podejścia do pacjentów.

Jakie problemy powinny być rozwiązane w tureckich centrach medycznych? Przede wszystkim są to kompleksowe leczenie nowotworów, kardiochirurgia, neurochirurgia, rozwiązywanie problemów ortopedycznych, leczenie niepłodności i zapłodnienia in vitro, najnowocześniejsze metody leczenia chorób ginekologicznych i urologicznych, przeszczepy narządów i szpiku kostnego, operacje plastyczne i przeszczep włosów.

Głównymi zaletami leczenia w Turcji jest przystępność cenowa w porównaniu z klinikami w Izraelu i Niemczech, a także ruch bezwizowy oraz tanie koszty zakwaterowania i przelotu.

Jak widać, na całym świecie jest wiele możliwości leczenia na każdy gust i każdy może wybrać dla siebie najbardziej odpowiednią opcję, o najlepszym poziomie cen i jakości.

partner publikacji

uamedtours logo

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

depresja

Depresja – co warto wiedzieć o tej chorobie?...

Depresja to jedna z najczęściej występujących chorób na świecie. Dotyk...
depresja

Depresja u seniorów...

Depresja to choroba, na którą wyd...
Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Wspaniały sposób na jesienną chandrę...

Kiedy nadchodzi jesienny czas i dni stają się krótsze, pełne chmur, de...
woda z kranu

Czy picie wody z kranu jest bezpieczne?...

Ze względów ekologicznych coraz więcej osób decyduje się na rezygnację...