Logo strony
Logo strony
jak przykleić rzęsy

Jak przykleić sztuczne rzęsy?
Opublikowano: 10 grudnia 2021

Każda z pań poświęca sporo uwagi swojemu wizerunkowi. Niekiedy mamy ochotę zrobić sobie intensywniejszy makijaż, który bardziej podkreśli atuty naszej urody. Część z nas preferuje mocny makijaż oczu, a inne kobiety skupiają się na ustach. Warto wybrać swoje ulubione kosmetyki, które poprawiają nasz wygląd i wpływają na samopoczucie.

Popularność sztucznych rzęs

Dobrze jest zadbać o podkreślenie oczu, ponieważ powiedzenie mówi, że są zwierciadłem duszy i nie ma w tym przesady. Potrafią dodać nam wiele uroku. Najczęściej stosujemy kredkę do oka lub cienie, które podkreślają kolor tęczówki. Tradycyjnym kosmetykiem jest maskara, którą tuszujemy rzęsy.

Coraz częściej jest ona wypierana przez sztuczne rzęsy, które przyklejamy bardzo blisko linii naszych naturalnych rzęs. To rozwiązanie, które pokochało wiele kobiet. Czym zasłużyły sobie na taką popularność? Przede wszystkim rzęsy, które wykonane są z naturalnych włosów ludzkich są łatwe w aplikacji i pięknie powiększają oczy. Dodają nam nieco tajemniczości.

Długie rzęsy to marzenie wielu kobiet. Od pewnego czasu te panie, które posiadają krótkie włoski mogą zdecydować się na przyklejanie sztucznych. Nie jest to nic skomplikowanego, jeśli poświęcimy trochę czasu na nauczenie się, jak odpowiednio je aplikować.

Jak przykleić rzęsy?

Jak przykleić sztuczne rzęsy, aby długo się trzymały? Bardzo istotne jest to, aby dobrać odpowiedni klej, który będzie dość szybko zasychał i nie pozostawiał nieestetycznych śladów. Niewielką ilość kleju możemy wydusić z tubki na kostki dłoni czy nadgarstki, a potem przeciągnąć sztuczną rzęsę paskiem po warstwie kleju.

Dzięki temu bezpośrednio na pasku znajdzie się odpowiednia ilość preparatu. Warto odczekać jakieś 30 sekund, aby klej dostał tlenu i miał lepszą przyczepność. Po tym czasie rozpoczynamy przyklejanie. Warto się skoncentrować, aby przykleić pasek jak najbliżej naturalnej linii naszych naturalnych rzęs. Zaczynamy od kącików i lekko dociskamy.

Po kilku tygodniach będziemy miały już taką wprawę, że przyklejanie rzęs będzie zajmowało nam mniej czasu, niż ich malowanie. Część pań poświęca jednak czas na obie czynności, nie rezygnują z tuszowania swoich naturalnych włosków, ponieważ uważają, że wtedy ich makijaż jest pełniejszy i znacznie lepiej wykonany.

Doskonały efekt

Precyzja i staranna aplikacja pomaga nam cieszyć się świetnym efektem aż do wieczora. Dobrze jest przed pójściem spać ściągnąć rzęsy, odłożyć je do pudełka, aby nie odkształcały się i nie kurzyły. Dzięki temu możemy z nich korzystać wielokrotnie. Z czasem będą coraz bardziej elastyczne, a korzystanie z nich okaże się coraz łatwiejsze.

Dobrze dopasują się do naszego naturalnego konturu oka, dlatego za każdym razem pójdzie nam szybciej. Dobrze jest nie nakładać zbyt dużo kleju, ponieważ kiedy dostanie się on do oka, możemy czuć dyskomfort. Wtedy trzeba przemyć oczy i nie panikować. Kleje te są bardzo łagodne i mają strukturę, która w żaden sposób nie jest widoczna. Tak przyklejone sztuczne rzęsy dodają nam wiele uroku podkreślając naszą urodę.

WhPr

Tagi: , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Liczba komentarzy: 3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

maszynka do golenia

Idealna maszynka do golenia – jak wybrać?...

Kluczem do wygodnego i udanego golenia jest wysokiej jakości ...
depilacja laserowa

Depilacja laserowa to popularna i skuteczna m...

Depilacja laserowa to popularna i s...
florystyka funeralna

Symbolika koloru florystyki funeralnej...

Tradycja dekorowania grobów zmarłych przybyła do nas z czasów st...
Jak dbać o skórę szyi

Jak dbać o skórę szyi i dekoltu?...

Okolice szyi i dekoltu wymagają specjalistycznej pielęgnacji,...