Logo strony
Logo strony
Jak urządzić dom w stylu myśliwskim

Jak urządzić dom w stylu myśliwskim?
Opublikowano: 1 marca 2019

Każdy miłośnik polowań oraz łowiectwa, chce urządzić swoje cztery kąty tak, aby odzwierciedlić swoje pasje. Niestety zadanie to nie jest takie łatwe, ponieważ o tyle ile jemu nie przeszkadzają różne trofea na ścianach, tak wcale nie muszą się one podobać pozostałym domownikom. Dlatego warto pójść na kompromis, przeznaczyć jedno pomieszczenie, w których łowczy będzie mógł przetrzymywać swoje skarby, a resztę domu urządzić w podobnym klimacie, jednak bez wykorzystania skór czy głów dzikich zwierząt.

Wnętrza w łowieckim stylu

Dodatki wykonane z poroża, będą świetnym elementem dekoracyjnym i na pewno nie będą budzić takich kontrowersji jak trofea przywiezione z polowań. Oczywiście są one bardzo cenne dla myśliwego, ale u niektórych ludzi mogą budzić przerażenie, dlatego te lepiej żeby zostały w pokoju, który jest przeznaczony tylko dla zapalonego łowcy. W pozostałych pomieszczeniach, odpowiedni klimat z powodzeniem wprowadzą meble myśliwskie – wykonane z poroża oraz wysokiej jakości skór, na pewno będą stanowić idealny element wyposażenia wnętrz. Razem z fotelem i stołem wykonanym z łopat jelenia, stworzą klimatyczny komplet np. w salonie.

Grawerunki i inne ozdoby

Oczywiście meble to nie wszystko co oferują nam producenci, bo możemy dostać wiele przeróżnych dodatków, które zostały wykonane z poroża. Dekoracje tego typu, wprowadzą do każdego wnętrza łowiecki klimat i sprawią, że każdy miłośnik polowań będzie zachwycony mogąc otaczać się tak pięknymi rzeczami. Na kuchennym blacie swoje miejsce znajdzie niepowtarzalny stojak na wino wykonany z łopat łosia, w takim miejscu każdy myśliwy z przyjemnością będzie trzymał swoje ulubione trunki.

Co jeszcze możemy znaleźć? Choćby grawerunki, które ozdobią każdą, nawet nudną ścianę, nadając jej niepowtarzalnego wyglądu. Świecznik z parostków, ciepłym blaskiem świec rozświetli salon, a swe miejsce przy kanapie znajdzie gazetnik wykonany z poroża – warto dodać, że dzięki takiemu gadżetowi, każdy miłośnik polowań będzie mógł trzymać swą ulubioną prasę w jednym miejscu.

Artykuł został przygotowany przez firmę Antlabo

WhPr

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Liczba komentarzy: Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści

Meble Tapicerowane

Wiosenne Ożywienie – Jak Odświeżyć Wnętrze Do...

Wiosna to czas, gdy natura budzi się do życia, a my także mamy ochotę...
dom z bali

Zima w domu z bali od Derevbud – Rozmowa z Pi...

Zima to wyjątkowy czas, kiedy ciepło domowego ogniska nabiera szczegól...
Kołdra Zimowa

Jak wybrać idealną kołdrę na zimowe noce?...

Kołdra zimą to z pewnością jeden z ważniejszych elementów wyposażenia...
klimatyzacja

Klimatyzacja w sezonie letnim: Jak efektywnie...

Lato to czas, gdy klimatyzacja staje się naszym sprzymierzeńcem nr 1....