Logo strony
Logo strony
Huawei p50 Pocket

Oferta Huawei p50 Pocket
Opublikowano: 23 lutego 2022

Firma Huawei zyskuje na popularności z dnia na dzień dzięki swoim najwyższej jakości produktom. Huawei postanowił upublicznić swój składany smartfon. Huawei p50 ma składany wyświetlacz OLED o przekątnej 6,9 cala i rozdzielczości 2790 x 1188, który zapewnia częstotliwość odświeżania 120 Hz. Wygląda modnie i bogato. Smartfon jest teraz dostępny w kolorze diamentowej bieli z diamentowym wzorem z tyłu, w czarnym kolorze oraz w złotej edycji premium. P50 oferuje duży, elastyczny wyświetlacz. Ten telefon ma kuszącą i przykuwającą wzrok jakość. Huawei p50 wyposażony jest w system Android 11, któremu towarzyszy karta graficzna EMUI 11. Istotą tego projektu jest ulepszony wygląd, znacznie zwiększona szybkość całego interfejsu oraz drobne szczegóły funkcjonalne, które przyniosą korzystne i komfortowe zalety.

Istnieją inne niesamowite funkcje, takie jak Harmony OS, rozpoznawanie twarzy za pomocą zewnętrznego aparatu lub aparatu do selfie, Wi-Fi, obsługa dwóch kart SIM, obsługa kart pamięci nano, boczny skaner linii papilarnych i Bluetooth 5.2. Harmonia os to nowy rozproszony system operacyjny firmy Huawei. Zapewni płynne, proste i bezbłędne połączenie we wszystkich obszarach. Duża bateria 4000 mAh utrzyma zasilanie przez dłuższy czas.

Kluczowym czynnikiem p50 jest hiperspektralna matryca 32 mpx, która zapewnia wyższą jakość obrazu przy słabym oświetleniu. Aparat znacząco wpływa na portretowanie obrazu na wyższy poziom. Możesz także nagrywać filmy 4K lub w zwolnionym tempie. Możesz także cieszyć się szybkością i dużą ilością miejsca do przechowywania, ponieważ telefon jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu możesz przechowywać wszystkie swoje utwory, filmy, gry i inne dokumenty z maksymalną wygodą. Oferta Huawei p50 pocket oferuje pakiet, w którym możesz wybrać produkt według własnego uznania. Ten pakiet zawiera zegarek Huawei GT 3 classic i etui ochronne w niskiej cenie. Możesz skorzystać z tej oferty przy zakupie smartfona, więc spiesz się i skorzystaj z bieżącej oferty. Nie ma wątpliwości, że ten smartfon jest godny zakupu i spełni również Twoje codzienne zadanie. Wszystkie te inteligentne i unikalne funkcje są dostępne w telefonie. W pudełku otrzymasz smartfon, kabel do ładowania, skróconą instrukcję oraz kartę gwarancyjną.

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Liczba komentarzy: Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści

drukarka do biura

Jaka drukarka do biura będzie najlepszym wybo...

W momencie, gdy praca biurowa stała się nieodłącznym elementem wielu z...
serwer proxy

Zastosowanie i cechy proxy rezydentów w Polsc...

To jeden z najpopularniejszych typów serwerów proxy. Naturalnie jest a...
Playstation

Porównanie konsol Playstation 4 i 5...

W erze cyfrowej rozrywki, konsola do gier stała się nieodłącznym eleme...
Prezent Dla Córki

Osiem Znaczących Prezentów Dla Nastoletniej C...

Jako rodzice, wszyscy chcemy wspierać i pielęgnować nasze nastoletnie...