Logo strony
Logo strony
Zdalna praca urzędów

Rusza cykl „Zdalna praca urzędów – eksperckie rozmowy PAP”
Opublikowano: 10 lutego 2021

Serwis Samorządowy PAP zaprasza na cykl spotkań online „Zdalna praca urzędów – eksperckie rozmowy PAP”. Pierwszy webcast już 11 lutego.

Od wiosny ubiegłego roku, kiedy w Polsce pojawiły się pierwsze przypadki zachorowań na Covid-19, urzędy samorządowe zmieniały organizację pracy. Ograniczano kontakt osobisty mieszkańców z urzędnikami, apelując przede wszystkim o kontakt telefoniczny i mailowy. Jesienią ubiegłego roku oficjalnie wprowadzono pracę zdalną w urzędach gmin, starostwach czy w urzędach marszałkowskich.

„W związku z niespokojną sytuacją epidemiczną, potrzebne okazały się narzędzia, które umożliwią kontakt z utrzymaniem dystansu społecznego. Trudności z tym miały przede wszystkim urzędy i placówki, które przyjmują klientów przy tzw. okienku” – powiedziała PAP Justyna Izdebska, konsultant ds. rozwiązań biznesowych w firmie Comarch Healthcare S.A.

Dlatego Serwis Samorządowy PAP uruchamia cykl „Zdalna praca urzędów – eksperckie rozmowy PAP”. Podczas rozmów eksperci opowiedzą m.in. o zmianach, jakie zaszły w kontaktach urząd-klienci i o możliwościach wykorzystania nowych technologii. Odpowiedzą też na pytania przesłane przez pracowników administracji samorządowej.

Justyna Izdebska będzie gościem naszego pierwszego spotkania. Opowie m.in., jak pandemia wpłynęła na zmiany w obrębie urzędów oraz placówek z obsługą klienta i jak można sobie z tym radzić z pomocą nowoczesnych narzędzi.

Wszystkie rozmowy będą transmitowane na: https://samorzad.pap.pl.

Eksperci będą odpowiadać online na pytania zarejestrowanych uczestników, dlatego każdorazowo będziemy podawać link do rejestracji. Pytania można także przesyłać już teraz na adres samorzad@pap.pl.

Partnerem merytorycznym cyklu „Zdalna praca urzędów – eksperckie rozmowy PAP” jest Comarch Healthcare S.A.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Tagi: ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *