Logo strony
Logo strony
Welmax

Welmax – produkty codziennego użytku, z którymi zadbasz o swoje zdrowie
Opublikowano: 28 lutego 2021

Codzienne życie każdego z nas to wiele drobnych powtarzalnych czynności, które decydują o naszym zdrowiu i komforcie. Sprzątanie, gotowanie, czas wypoczynku – w ciągu doby zawsze znajdujemy czas na te właśnie stałe punkty harmonogramu.

Chcąc dbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych coraz częściej staramy się, aby produkty i  urządzenia codziennego użytku zapewniały nam nie tylko wygodę w czasie korzystania, ale również wspomagały dbanie o formę.

Na szczęście, rosnąca świadomość konsumentów, sprawia, że wiele firm wychodzi naprzeciw ich  wymaganiom, poszerzając i udoskonalając swój asortyment. Firmą, która od samego początku swojej działalności dba o to, aby oferowane przez nią produkty wyróżniała najwyższa jakość, bezpieczeństwo i właściwości prozdrowotne jest Welmax.

Ta polska marka działa na rynku od kilkunastu lat. Pierwotnie jej działalność skupiała się wokół pościeli wełnianej – dzisiaj asortyment jest znacznie szerszy i obejmuje:

 1. Luksusowe włoskie naczynia:

 • Zestaw Premium Plus – 18 elementowy zestaw naczyń umożliwiający gotowanie, pieczenie, suszenie a nawet wędzenie.
 • Pojedyncze naczynia, między innymi takie jak Patelnia grillowa, Brytfanna wielopoziomowa, Multiwar duo.

Welmax

Wszystkie naczynia firmy Welmax wykonane są ze stali antyseptycznej umożliwiającej zdrowe i bezpieczne gotowanie –  bez tłuszczu i soli. Ich specjalne powłoki sprawiają, że naczynia nie przypalają się, nie rysują i pozwalają oszczędzać energię, a potrawy przygotowuje się w nich znacznie szybciej niż w tradycyjnych garnkach.

 1. Ekskluzywną pościel wełnianą – pościele wykonane są z najwyższej jakości wełny.

To co wyróżnia pościel wełnianą to fakt, że wykazują właściwości prozdrowotne  i  jest odpowiednia dla osób z różnymi alergiami. Idealnie sprawdza się przy dolegliwościach bólowych, reumatycznych, problemach z krążeniem – dzięki swojej strukturze wykonuje delikatny mikromasaż.

Welmax

W ofercie znajduje się kilka kolekcji o ciekawych wzorach

 1. Systemy czyszczące – są to nowoczesne urządzenia sprzątające, niezbędne w każdym domu:

 • Security Clean,
 • Turbo Power Cleaner,
 • Elektra Easy Plus,
 • Hera Easy Plus,
 • Robot sprzątający Jet Cleaner.

Wszystkie dostosowane są do potrzeb alergików – oprócz odkurzania i czyszczenia przeróżnych powierzchni, odświeżają również powietrze, łagodząc objawy uczulenia np. na kurz i sierść.

Welmax

Z ich użyciem można wysprzątać cały dom i obejście – m.in. prać dywany, tapicerkę, zbierać rozlaną wodę, umyć okna, odkurzyć liście w ogrodzie itp.

Firma Welmax od początku swojej działalności jest doceniana  przez swoich  klientów, ale również ważne instytucje oraz organizacje kontrolujące jakość produktów.

Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.:

 • Certyfikat Woolmark 2017,
 • Certyfikat Q,
 • Certyfikat Zgodności Wyrobów Rehabilitacyjnych,
 • Najwyższa jakość produktu roku,
 • Certyfikat „Bezpieczny dla dziecka” nadany przez Instytut Włókienniczy,
 • Certyfikat „Przyjazny dla człowieka”- nadany przez Instytut Włókienniczy,
 • Luksusowa Marka Gentelmana 2011,
 • Firma Godna Polecenia.

Welmax

Marka Welmax to obecnie synonim jakości i bezprecedensowych, nowoczesnych produktów, wyprzedzających potrzeby konsumentów, panujące trendy i konkurencję. Mimo sukcesu, jej założyciele i pracownicy nie spoczywają na laurach i wciąż udoskonalają swoją ofertę.

Zobacz opinie zadowolonych klientów o firmie Welmax :

“Dobra, polska marka. Produkty pierwsza klasa, uczciwa polityka sprzedaży dzięki pokazom. Polecam naczynia, bo testuję je od lat i uważam, że lepszych w Polsce nie ma.”~~  Tadek

“Bardzo lubię wełniane pościele Welmaxu. Są ciepłe i miłe w dotyku, a co ważne nie uczulają więc mogą  z nich korzystać nawet alergicy.”~~ Kasia

“Fajnie, że mamy swoją rodzimą i tak solidną markę. Warto wspierać naszych przedsiębiorców, szczególnie, że produkty są tego warte i  zaczynamy świadomie dbać o swoje zdrowie.”~~ Bogusia

“Lubię Welmax za to, że organizują pokazy i można przed zakupem zobaczyć wszystko i przetestować.  Bardzo uczciwe podejście w handlu.”~~  Benia

“Polecam nie tylko pościele wełniane, ale też inne produkty z wielbłądziej wełny- opaski na kolana, pas na kręgosłup, czy ciepłe kapcie. Kupiłam babci, która mam problemy reumatyczne i o wiele mniej narzeka na ból, bo wełna przez utrzymanie odpowiedniej temperatury pobudza chyba krążenie. W każdym uśmierza ból i przynosi ulgę osobom z podobnymi dolegliwościami.”~~ Halina z Torunia

 

Tagi: , , , , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Liczba komentarzy: Jeden komentarz
 • Marta pisze:

  Nie jestem zadowolona z odkurzacza firmy Welmax (system piorąco czyszczący), niewygodny w codziennym użyciu,rura plus rurki plastikowe niewygodne do odkurzania, za dużo roboty po odkurzaniu,za każdym razem trzeba wszystko otwierać i myć i osuszać,przy praniu dywanu woda z płynem szybko zużywa się ( 2 litry), trzeba przerywać , otwierać wszystko i napełniać zbiornik,nasadki plastikowe do prania dywanu niewygodne przy pocieraniu.Nie polecam tego nikomu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

depresja

Depresja – co warto wiedzieć o tej chorobie?...

Depresja to jedna z najczęściej występujących chorób na świecie. Dotyk...
Ile kosztuje wykończenie mieszkania

Ile kosztuje wykończenie mieszkania?...

Każdy kto choć raz robił remont ten wie, że zawsze kosztuje on więcej...
depresja

Depresja u seniorów...

Depresja to choroba, na którą wyd...
Zielone dachy

Zielone dachy – co warto o nich wiedzie...

Zielone tarasy na dachach stają się coraz częstszym widokiem, także na...