Logo strony
Logo strony
Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Wspaniały sposób na jesienną chandrę
Opublikowano: 17 listopada 2022

Kiedy nadchodzi jesienny czas i dni stają się krótsze, pełne chmur, deszczu i chłodu, czujemy się bardziej zmęczeni, pozbawieni życiowej energii i dobrego nastroju. Dodatkowo zmniejszona odporność organizmu i częste zmiany nastroju składają się na zespół przesilenia jesiennego. Za widoczny spadek formy i ochoty na różnego rodzaju aktywności w ciągu pozbawionych światła promieni słonecznych  jesiennych dni odpowiada spadek endorfin i wzrost poziomu melatoniny. Jest to zjawisko naturalne, które można spróbować zaakceptować albo znaleźć skuteczne sposoby na odczarowanie jesiennej chandry.

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój – miejsce, w którym odzyskasz energię i dobry nastrój

Skuteczne zadbanie o poprawę samopoczucia jesienią warto rozpocząć od wyjazdu. Najlepiej w miejsce położone blisko natury, gdzie malownicze krajobrazy zachwycą i pozwolą na spokojne kontemplowanie ich piękna. Ziemia Kłodzka i położona w sąsiedztwie rozległych lasów i wzgórz Polanica Zdrój, będą doskonałym miejscem na spędzenie czasu. Wybierając to urocze uzdrowisko o szczególnym klimacie, zdecydujmy się na miejsca, w którym w komfortowych warunkach będziemy mogli zadbać o regenerację ciała oraz poprawę nastroju i samopoczucia.

Takim miejsce jest z pewnością Hotel SPA Dr Irena Eris. Polanica Zdrój ma wspaniałe warunki do podjęcia wielu aktywności fizycznych na świeżym powietrzu. Przybrana w jesienną szatę, prezentuje się wyjątkowo zachwycająco. Złociste, pomarańczowe i purpurowe barwy liści wprowadzą w dobry nastrój. Spacer po Parku Zdrojowym o powierzchni ok. 13 hektarów, pełnym urzekającej roślinności, pozytywnie pobudzi nasze zmysły. W jesiennym anturażu znakomicie zaprezentuje się przedwojenna architektura:  Teatr Zdrojowy im. M. Ćwiklińskiej, Muszla Koncertowa, Pijalnia Wód Mineralnych czy Zakład Przyrodoleczniczy.

Jeśli mamy ochotę na długi spacer, czeka na nas „Szlak Serduszkowy”. Jest to okrężna trasa, wiodąca dookoła Polanicy Zdrój, wyznaczona przez czerwone serduszka umieszczone na szlaku. Podążając nim, dotrzemy do kilku punktów widokowych i m.in. do interesującego Etnograficznego Muzeum Misyjnego.

Wybierzmy  rodzaj intensywności ruchu, jaki najbardziej nam odpowiada. Kontakt z bogactwem natury przyniesie dodatkową przyjemność.

Podaruj sobie moc luksusu w czasie jesiennego przesilenia

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój jest miejscem, które zagwarantuje nam dobre samopoczucie, relaks, regenerację, wyciszenie oraz oderwanie się od problemów.

Doskonale urządzone i wyposażone luksusowe pokoje pozwolą na wygodny  odpoczynek i spokojny sen, tak ważny w regeneracji organizmu. Po przebudzeniu widok z okna na zielone przestrzenie będzie niesamowicie stymulujący.

Na poprawę nastroju z pewnością wpłynie odpowiednia dieta, pełna świeżych jesiennych owoców, warzyw oraz naturalnych soków. Ciepłe i pożywne posiłki w przepięknych aranżacjach, serwowane przez Restaurację Art Déco specjalizującą się w daniach opartych na tradycyjnej kuchni lub niesamowite smaki, jakimi możemy raczyć się w Restauracji Décompresja, będą ucztą dla podniebienia. Spowodują prawdziwe szaleństwo endorfin w naszych ciałach.

Centrum Spa, jakim może poszczycić się Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, ma kilka ciekawych propozycji. Kąpiele w basenie z pięknym widokiem, jacuzzi czy wizyta w jednej z saun przyniosą tak potrzebne nam odprężenie i relaks całego organizmu. Jeśli mamy ochotę na poprawę, nieco nadwątlonej w okresie jesiennym kondycji, wybierzmy wyjątkową ofertę, jaką jest skorzystanie z misy lodowej i chłodzącej studni. Mówi się, że ciepło przynosi ukojenie, ale taki rodzaj doświadczenia spowoduje wyjątkowe doznania i dobre skutki.

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój przynosi wyjątkową przyjemność, harmonię ciała i duszy

Chcąc w pełni wykorzystać pobyt w Hotelu SPA, wybierzmy zabiegi regenerujące i upiększające proponowane przez Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris. Eksperci Instytutu indywidualnie podchodzą do każdego gościa, rekomendując odpowiednie dla niego rodzaje zabiegów.  Nieoceniona relaksacyjna moc masaży, zabiegi regeneracyjne na ciało i twarz, pozwalające na poprawę kondycji skóry, nowoczesne technologie służące pielęgnacji skóry – to prawdziwa rozkosz dla ciała i umysłu.

Korzystając z bogatej i kompleksowej oferty, jaką posiada Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, możemy być przekonani, że nie dopadną nas niekorzystne skutki jesiennego przesilenia.

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

depresja

Depresja – co warto wiedzieć o tej chorobie?...

Depresja to jedna z najczęściej występujących chorób na świecie. Dotyk...
depresja

Depresja u seniorów...

Depresja to choroba, na którą wyd...
leczenie za granicą

Jak Polacy wybierają kraj na leczenie...

Kliniki w krajach, które uczyniły ze świadczenia wysokiej jakości usłu...
woda z kranu

Czy picie wody z kranu jest bezpieczne?...

Ze względów ekologicznych coraz więcej osób decyduje się na rezygnację...