Logo strony
Logo strony
Welmax

Welmax – produkty codziennego użytku, z którymi zadbasz o swoje zdrowie
Opublikowano: 28 lutego 2021

Codzienne życie każdego z nas to wiele drobnych powtarzalnych czynności, które decydują o naszym zdrowiu i komforcie. Sprzątanie, gotowanie, czas wypoczynku – w ciągu doby zawsze znajdujemy czas na te właśnie stałe punkty harmonogramu.

Chcąc dbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych coraz częściej staramy się, aby produkty i  urządzenia codziennego użytku zapewniały nam nie tylko wygodę w czasie korzystania, ale również wspomagały dbanie o formę.

Na szczęście, rosnąca świadomość konsumentów, sprawia, że wiele firm wychodzi naprzeciw ich  wymaganiom, poszerzając i udoskonalając swój asortyment. Firmą, która od samego początku swojej działalności dba o to, aby oferowane przez nią produkty wyróżniała najwyższa jakość, bezpieczeństwo i właściwości prozdrowotne jest Welmax.

Ta polska marka działa na rynku od kilkunastu lat. Pierwotnie jej działalność skupiała się wokół pościeli wełnianej – dzisiaj asortyment jest znacznie szerszy i obejmuje:

 1. Luksusowe włoskie naczynia:

 • Zestaw Premium Plus – 18 elementowy zestaw naczyń umożliwiający gotowanie, pieczenie, suszenie a nawet wędzenie.
 • Pojedyncze naczynia, między innymi takie jak Patelnia grillowa, Brytfanna wielopoziomowa, Multiwar duo.

Welmax

Wszystkie naczynia firmy Welmax wykonane są ze stali antyseptycznej umożliwiającej zdrowe i bezpieczne gotowanie –  bez tłuszczu i soli. Ich specjalne powłoki sprawiają, że naczynia nie przypalają się, nie rysują i pozwalają oszczędzać energię, a potrawy przygotowuje się w nich znacznie szybciej niż w tradycyjnych garnkach.

 1. Ekskluzywną pościel wełnianą – pościele wykonane są z najwyższej jakości wełny.

To co wyróżnia pościel wełnianą to fakt, że wykazują właściwości prozdrowotne  i  jest odpowiednia dla osób z różnymi alergiami. Idealnie sprawdza się przy dolegliwościach bólowych, reumatycznych, problemach z krążeniem – dzięki swojej strukturze wykonuje delikatny mikromasaż.

Welmax

W ofercie znajduje się kilka kolekcji o ciekawych wzorach

 1. Systemy czyszczące – są to nowoczesne urządzenia sprzątające, niezbędne w każdym domu:

 • Security Clean,
 • Turbo Power Cleaner,
 • Elektra Easy Plus,
 • Hera Easy Plus,
 • Robot sprzątający Jet Cleaner.

Wszystkie dostosowane są do potrzeb alergików – oprócz odkurzania i czyszczenia przeróżnych powierzchni, odświeżają również powietrze, łagodząc objawy uczulenia np. na kurz i sierść.

Welmax

Z ich użyciem można wysprzątać cały dom i obejście – m.in. prać dywany, tapicerkę, zbierać rozlaną wodę, umyć okna, odkurzyć liście w ogrodzie itp.

Firma Welmax od początku swojej działalności jest doceniana  przez swoich  klientów, ale również ważne instytucje oraz organizacje kontrolujące jakość produktów.

Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.:

 • Certyfikat Woolmark 2017,
 • Certyfikat Q,
 • Certyfikat Zgodności Wyrobów Rehabilitacyjnych,
 • Najwyższa jakość produktu roku,
 • Certyfikat „Bezpieczny dla dziecka” nadany przez Instytut Włókienniczy,
 • Certyfikat „Przyjazny dla człowieka”- nadany przez Instytut Włókienniczy,
 • Luksusowa Marka Gentelmana 2011,
 • Firma Godna Polecenia.

Welmax

Marka Welmax to obecnie synonim jakości i bezprecedensowych, nowoczesnych produktów, wyprzedzających potrzeby konsumentów, panujące trendy i konkurencję. Mimo sukcesu, jej założyciele i pracownicy nie spoczywają na laurach i wciąż udoskonalają swoją ofertę.

Zobacz opinie zadowolonych klientów o firmie Welmax :

“Dobra, polska marka. Produkty pierwsza klasa, uczciwa polityka sprzedaży dzięki pokazom. Polecam naczynia, bo testuję je od lat i uważam, że lepszych w Polsce nie ma.”~~  Tadek

“Bardzo lubię wełniane pościele Welmaxu. Są ciepłe i miłe w dotyku, a co ważne nie uczulają więc mogą  z nich korzystać nawet alergicy.”~~ Kasia

“Fajnie, że mamy swoją rodzimą i tak solidną markę. Warto wspierać naszych przedsiębiorców, szczególnie, że produkty są tego warte i  zaczynamy świadomie dbać o swoje zdrowie.”~~ Bogusia

“Lubię Welmax za to, że organizują pokazy i można przed zakupem zobaczyć wszystko i przetestować.  Bardzo uczciwe podejście w handlu.”~~  Benia

“Polecam nie tylko pościele wełniane, ale też inne produkty z wielbłądziej wełny- opaski na kolana, pas na kręgosłup, czy ciepłe kapcie. Kupiłam babci, która mam problemy reumatyczne i o wiele mniej narzeka na ból, bo wełna przez utrzymanie odpowiedniej temperatury pobudza chyba krążenie. W każdym uśmierza ból i przynosi ulgę osobom z podobnymi dolegliwościami.”~~ Halina z Torunia

 

Tagi: , , , , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Liczba komentarzy: Jeden komentarz
 • Marta pisze:

  Nie jestem zadowolona z odkurzacza firmy Welmax (system piorąco czyszczący), niewygodny w codziennym użyciu,rura plus rurki plastikowe niewygodne do odkurzania, za dużo roboty po odkurzaniu,za każdym razem trzeba wszystko otwierać i myć i osuszać,przy praniu dywanu woda z płynem szybko zużywa się ( 2 litry), trzeba przerywać , otwierać wszystko i napełniać zbiornik,nasadki plastikowe do prania dywanu niewygodne przy pocieraniu.Nie polecam tego nikomu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Czym malować drewno

Czym malować drewno?...

Drewno to niezwykle popularny materiał. Jego malowanie wydaje się całk...
dieta

Które diety naprawdę działają...

Znalezienie diety, która naprawdę działa, może być żmudnym zadaniem dl...
Totalna Biologia

Totalna Biologia – Ulecz przeszłość, a...

Totalna Biologia zakłada, że jesteśmy owocem pokoleń,...
choroba Alzheimera

Opieka nad osobą chorą na Alzheimera...

Choroba Alzheimera ze względu na swoją specyfikę to tragedia, która zw...