Logo strony
Logo strony
Air Astana

AIR ASTANA WZNAWIA LOTY Z FRANKFURTU DO NUR-SUŁTAN
Opublikowano: 14 sierpnia 2020

Kazachstańska linia lotnicza Air Astana wznawia od 18 sierpnia 2020 r. swoje połączenie na trasie z Frankfurtu n/ Menem do Nur- Sułtan.

Ograniczenia dotyczące podróży do Kazachstanu zostały złagodzone, czytamy w informacji, jaką otrzymaliśmy z kazachstańskich linii lotniczych Air Astana, co umożliwiło wznowienie od wtorku 18 sierpnia 2020 lotów 5 razy w tygodniu z Frankfurtu n/ Menem do Nur-Sultan (NQZ), stolicy Kazachstanu. Wyloty z Frankfurtu nad Menem odbywać się będą z Terminalu 1.

Dla podróżnych klasy biznes dostępna jest Lufthansa Business Lounge. Bilety na przeloty dostępne są w systemach rezerwacyjnych.

Jesteśmy jedyną linią lotniczą w Europie, podkreśla Air Astana, która na trasie FRA / NQZ / FRA, obsługuje przeloty nowym Airbusem A321LR na trasie FRA / NQZ / FRA. Zapewnia on wysoką jakość powietrza na pokładzie.

Zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów jest naszym priorytetem, dlatego wszystkie loty odbywają się zgodnie z zalecanymi przepisami dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa.

Przypominamy, że pasażerowie wjeżdżający do Republiki Kazachstanu przed 1 listopada 2020 r. muszą mieć ważną wizę, gdyż ruch bezwizowy dla obywateli wielu krajów, w tym Polski, został ze względu na pandemię koronawirusa Covid – 19 czasowo zawieszony. Sprawy związane z wyrobieniem wizy załatwia Ambasada Kazachstanu lub konsulat, a czas oczekiwania wynosi od 2 do 3 dni roboczych.

Inf. prasowa / Cez

Zdjęcia: Air Astana

 

Tagi: , , , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Wspaniały sposób na jesienną chandrę...

Kiedy nadchodzi jesienny czas i dni stają się krótsze, pełne chmur, de...

Wystawa Edwarda Dudy w hotelu Lenart...

Hotel Lenart w Wieliczce to nie tylko  miejsce, gdzie goście z rożnych...
Wieliczka Globtroter

Magia Wieliczki. Dziennikarze Globtrotera w k...

Wiosenną wyprawę  do Kopalni Wieliczka, którą zorganizowało Stowarzysz...
Amsterdam

Amsterdam w pigułce...

Stolica Holandii, Wenecja Północy, miasto, które nigdy nie śpi… Tak po...